خبر-یادداشت
شب گذشته طوفاني با سرعت 93 كيلومتر در ساعت شاهرود را در نورديد.

اين طوفان از سمت شمالغرب وبا سرعت 93 كيلومتر در ساعت باعث ايجاد خساراتي در اين شهر شد. هرچندتركيدگي لوله هاي گاز وافتادن تير چراغ برق ، خاموشي در برخي از مناطق شهر ، شكسته شدن شاخه هاي درختان و شيشه هاي منازل وآسيب رساندن به سردرختي ها بخشي از خسارات وارده به شاهرود بود ولي هنوز آمار كاملي از خسارات به وجود آمده منتشر نشده است.

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت 12:18  توسط محمد رضائیان  | 

غلامحسین طهرانی سرپرست روزنامه اطلاعات استان سمنان به همراه سید علی میرغفوریان از خدام تکیه شریعت شاهرود صبح امروز هنگامی که برای دعای ندبه عازم تکیه شریعت شاهرود بودند مورد حمله فرد یا افراد ناشناس قرار گرفته وبه شدت مجروح شدند.

به گزارش خبرنگار اطلاعات خدام تکیه شریعت پس از رسیدن به محوطه تکیه متوجه خروج دود از یک ساختمان نیمه کاره در روبروی تکیه می شوند که گویا برای اطلاع از علت وارد ساختمان می گردند که مورد حمله شدید قرار می گیرند. در این حادثه تلخ میرغفوریان به عمد با آتش سوزانده می شود بگونه ای که با بیش از 70 درصد سوختگی....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴ساعت 13:50  توسط محمد رضائیان  | 

در پی دو مرگ مشکوک در بیمارستان امام حسین (شاهرود) فضای مجازی که این روزها جای رسانه های دیداری وشنیداری را گرفته است پر از خبر هایی مبنی بر شیوع بیماری خطرناک در شاهرود شده است وماجرا تا آنجا پیش رفت که برخی عملاً از آبولا نام می برند.

اما یک مقام مطلع دانشگاه علوم پزشکی وخدمات درمانی شاهرود ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار اطلاعات در شاهرود این موضوع راتکذیب  نموده وگفت: هنوز هیچ پزشک متخصصی در مورد فوت این دو بیمار اعلام نظر نکرده است ومامنتظر جواب کشت از تهران می باشیم. وی افزود : مطمئناً اگر مورد جدی ومشکوکی دیده شود وبه اثبات برسد تمامی اقدامات پیشگیری به جدیت آغاز خواهد شد.

یکی از پرسنل بیمارستان امام حسین نیز در گفتگو با خبرنگار اطلاعات بر لزوم رعایت بهداشت به صورت جدی ، عدم روبوسی با زائرین ، جدی گرفتن علائم آنفولانزاواستفاده از ماسک در محیطهای پر جمعیت تاکید کرد. منتظر اخبار بعدی باشید.

+ نوشته شده در  جمعه یکم اسفند ۱۳۹۳ساعت 15:44  توسط محمد رضائیان  | 

تعدادی از کارگران شرکت زغال سنگ البرز شرقی شاهرود ظهر امروز با تجمع در فرمانداری شاهرود خواستار پرداخت حقوق معوقه خود شدند. 

در این تجمع که بیش از 200نفر از کارگران معدن طزره در آن حضور داشتند، کارگران در دیدار با فرماندار شاهرود خواستار پرداخت حقوق معوقه خود شدند. آنان اعلام نمودند که فقط  60درصد از حقوق آبانماه به کارگران پرداخت شده و بعداز آن تا کنون حقوقی دریافت نکرده اند.بیمه نیز یکی دیگر از دغدغه ای برخی از کارگران بود. 

فرماندار شاهرودپس از شنیدن سخنان کارگران ونمایندگان آنان قول داد بلافاصله با تشکیل جلسه ای با مسئولین ذیربط مشکلات کارگران را پیگیری نماید.

+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم بهمن ۱۳۹۳ساعت 23:58  توسط محمد رضائیان  | 

امروز یکی از دوستان تعریف می کرد که شب گذشته در یکی از خیابانهای شاهرود راننده یک خودرو پیکان به راننده خودرو پرایدی به خاطر بد رانندگی کردن اعتراض می کند که بعد از این اعتراض خودرو پراید جلوی آن ماشین می پیچد وسه سرنشین آن پیاده شده وبا راننده وسرنشین درگیر می شوند و با چاقو اقدام به خودنمایی می کنند ومردم هم که چاقو را می بینند از فکر جدا کردن آنها....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم دی ۱۳۹۳ساعت 0:14  توسط محمد رضائیان  | 

خانم گرزيني به همراه همسرشان

شاهرود- خبر نگار اطلاعات :يك شهروند شاهرودي كه به استناد مدارك اداره ثبت احوال گرگان فوت نموده است با حضور در دفتر روزنامه اطلاعات شاهرود اعلام كرد كه هنوز زنده است.

شهربانو گرزيني بانوي 51 ساله شاهرودي در اين خصوص گفت: امسال به هنگام ثبت نام يارانه دوره جديد به همسر من اعلام شد كه خانم شما طبق اطلاعات ثبت شده در سيستم از اواخر سال 91 فوت نموده است وبه همين دليل يارانه به وي تعلق نمي گيرد.

وي كه به همراه همسر خود در دفتر روزنامه اطلاعات حضور يافته بود افزود: ما به دفتر......


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم آذر ۱۳۹۳ساعت 9:33  توسط محمد رضائیان  | 

زمین از 21 تا 23 دسامبر ماه آینده ( 30 آذر تا 2 دی ماه ) به مدت سه روز در تاریکی مطلق فرو می رود، آیا این تاریکی مطلق به معنای پایان زندگی زمینیان است؟ آیا روزی که از سال های دور مبنی بر خاتمه یافتن زندگی انسان ها......


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سوم آبان ۱۳۹۳ساعت 17:55  توسط محمد رضائیان  | 

شب گذشته دختري 21 ساله با سقوط از پشت بام يك ساختمان 4 طبقه در شاهرود به شدت مجروح واكنون در بيمارستان با مرگ دست وپنجه نرم مي كند.

خبرنگار روزنامه اطلاعات در اين خصوص مي گويد. شب گذشته هنگامي كه در بيرون از منزل حضور داشتم با تماس خانواده متوجه حضور فردي در پشت بام منزل گرديدم كه به شدت بر درب پشت بام كه قفل بود مي كوبد.

به سرعت خودرا به منزل رساندم ومتوجه شدم كه مادر وعموي يك دختر كه مدعي مي باشند مدت زيادي از خانه فراري مي باشد به ....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه پنجم مهر ۱۳۹۳ساعت 18:21  توسط محمد رضائیان  | 

سرعت عمل پلیس شاهرود یک متهم را دقایقی پیش زمینگیر کرد.
دقایقی پیش یک نیسان باپلاک یکی از شهرهای شمالی که احتمالاً مواد مخدر حمل می کرد پس از فرار از دست پلیس شاهرود طی یک تعقیب وگریز در ورودی ترمینال شاهرود ....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هفدهم شهریور ۱۳۹۳ساعت 23:48  توسط محمد رضائیان  | 

شاهرود – خبرگزاری مهر: معاون استاندار سمنان و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود از وقوع ششمین زمین لرزه طی امروز در این شهرستان خبر داد و گفت: زلزله ای 4.5 در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر  امیریه در شهرستان شاهرود را لرزاند.

سید محمد رضا هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به وقوع زمین لرزه 4.5 در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر ساعت 12:42:53 امیریه از توابع شهرستان شاهرود، افزود: این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین روی داده است.

وی با بیان اینکه موقعیت جغرافیایی این حادثه در ۳۶.۶۷ شمالي و ۵۴.۸۰ شرقي و در 23 كيلومتري اميريه و25 كيلومتري مجن بخش بسطام شهرستان شاهرود بوده است، گفت: از....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه شانزدهم شهریور ۱۳۹۳ساعت 16:58  توسط محمد رضائیان  | 

كلاهبرداري تلفني با روش كشاندن فرد به پاي دستگاههاي خودپرداز وخالي كردن حساب وي از طريق اين دستگاه يك داستان قديمي در ايران است كه متاسفانه عليرغم اطلاع رساني گسترده رسانه ها وپليس هنوز تعداد زيادي از مردم به دام اين كلاهبرداران افتاده ومقدار زيادي پول را از دست مي دهند.

اما در طي روزهاي گذشته اين تماس ها با پزشكان شاهرودي افزايش يافته است و عده اي با معرفي خود به عنوان نماينده يك سازمان دولتي اعلام مي كنند كه قصد ايجاد يك همكاري دو طرفه را دارند. آنها اعلام....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۳ساعت 9:16  توسط محمد رضائیان  | 

در ساعت 13 امروز انفجار حاصل از كپسول آتش نشاني دو نفر از آتش نشانان شاهرود رابه شدت مجروح وراهي بيمارستان نمود. يكي از اين آتش نشانان به تهران اعزام وديگري در بخش مراقبت هاي ويژه بيمارستان شاهرود بستري شد.

در ساعت 13 امروز دو نفر از آتش نشانان شاهرودبه نامهاي محمدرضا حبي واحمد ابراهيمي در ايستگاه آتش نشانی ميدان ولايت به هنگام شارژ دستي  كيسول آتش نشاني حاوي آب وگاز به علت انفجار كپسول به شدت مجروح گرديدند. طبق ضوابط شارژ اين نوع كپسول فقط....

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت 18:28  توسط محمد رضائیان  | 

روش قديمي كلاهبرداري با استفاده ازدستگاه خودپرداز بازهم حساب يكي از شهروندان شاهرودي را خالي كرد.

ظهر امروز يك كلاهبردار با يكي از پزشكان شاهرودي تماس مي گيرد واز وي مي خواهد جهت عقد يك قرارداد شماره حساب كارت خودرا براي واريز پول اعلام نمايد. سپس با همان روش قديمي اين پزشك را به پاي دستگاه خودپرداز مي كشاند وبيش از 70 ميليون ريال از حساب وي برداشت مي كند. 

عليرغم اطلاع رساني وسيع در كشور مبني بر كلاهبرداري با اين روش متاسفانه هنوز هم بسياري از شهروندان به راحتي گول خورده وسرمايه تلاش خودرا با دست خود به كلاهبرداران هديه مي نمايند. لذا به ياد داشته باشيد جهت واريز هرگونه وجه به حساب شما اصلاً نيازي به حضور شما در پاي دستگاه خودپرداز نمي باشد .

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۲ساعت 19:25  توسط محمد رضائیان  | 

ایسنا :دو سایت خبری ماجرای درگیری محمود کریمی - مداح مشهور - با چند نفر و تیراندازی در بزرگراه بابایی را به دو صورت کاملا متفاوت روایت کرده‌اند. البته یکی از سایت‌ها هیچ اشاره‌ای به نام این مداح نکرده اما سایت دیگر، مطلب را به نقل از یکی از نزدیکان محمود کریمی و با ذکر نام این مداح منتشر کرده است.

به گزارش ایسنا، انتخاب به نقل از سایت فیلترشده آینده نوشت: «مشاجره لفظی سرنشینان دو خودرو در اتوبان بابایی که یکی از آنها از مشهور‌ترین و گران‌ترین مداحان تهران است، به تیراندازی انجامیده است.

طبق اطلاعات رسیده، داستان از این قرار است که یکی از مداحان مشهور تهران که صدا و سیما در روزهای عزاداری، نوحه‌خوانی‌های او را مدام پخش می‌کند، ساعت ۳ بامداد روز ۵ دی‌ماه در اتوبان بابایی با یک خودروی ۲۰۶ تصادف می‌کند. این ۵ تیر .....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سیزدهم دی ۱۳۹۲ساعت 0:30  توسط محمد رضائیان  | 

بر اثر تصادف رانندگي بين يك دستگاه كاميون واتوبوس مسافربري در كيلومتر 21 جاده دامغان به شاهرود 11 نفركشته و12 نفر مجروح گرديدند.

در ساعت 40/23 دوشنبه شب يك دستگاه اتوبوس كه از هشتگرد كرج با 42 مسافر عازم مشهد مقدس بوددر كيلومتر 21 جاده دامغان به شاهرود به علت دچار نقص فني در حاشيه جاده توقف نمود كه يك دستگاه كاميون حامل مواد....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه یازدهم دی ۱۳۹۲ساعت 18:5  توسط محمد رضائیان  | 

در يک سانحه رانندگي دلخراش درجاده سبزوار- شاهرود 10نفر کشته و 10 نفرهم مجروح شدند. سردار مهماندار رئيس پليس راه كشور درباره اين حادثه گفت: اين سانحه ساعت 11 و 50 دقيقه جمعه در منطقه مياندشت در مسير سبزوار - شاهرود بوقوع پيوست. در اين حادثه ابتدا يك دستگاه خودرو مگان در كيلومتر 80 اين محور واژگون شد و با حضور مردم ورسيدن اورژانس به محل براي كمك به سرنشينان اين خودرو،افزايش بار ترافيك درجاده بيشتر شدو به دنبال آن راننده يک دستگاه کاميون...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه نهم شهریور ۱۳۹۲ساعت 10:41  توسط محمد رضائیان  | 

به گزارش مركز اطلاع رساني نيروي انتظامي استان سمنان ، فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود گفت : در ساعت ۱۴ روز سوم شهريور يك درگيري منجر به جرح در يكي از روستاهاي شاهرود رخ داد.

سرهنگ رحمت ا... طاهري افزود: با توجه به حساسيت موضوع اكيپ ويژه اي از ماموران پليس آگاهي به محل وقوع درگيري واقع در روستايي در اطراف شاهرود و تيمي از ماموران پليس به بيمارستان اعرام شدند.

طاهري اظهار داشت: با تحقيقات به عمل آمده مشخص شد درگيري در شرق روستا و بر سرمالكيت زمين كشاورزي رخ داده است كه طرفين دعوا با سلاح گرم درگير....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم شهریور ۱۳۹۲ساعت 10:29  توسط محمد رضائیان  | 

رئيس جمهور از سانحه هوايي صبح امروز جان سالم به در برد.

بالگرد حامل محمود احمدي نژاد رئيس جمهور وهمراهان وي صبح امروز در جريان افتتاح بزرگترين تونل جاده اي كشور در ارتفاعات البرز دچار سانحه شد اما با مهارت خلبان  در اين حادثه آسيبي به رئيس جمهور وهمراهان وي وارد نيامد.

رئيس جمهور پس از اين واقعه ضمن افتتاح بزرگترين تونل جاده اي كشوردستور آغاز سه پروژه جاده اي كشور را صادر وبه صورت زميني راهي تهران شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم خرداد ۱۳۹۲ساعت 17:15  توسط محمد رضائیان  | 

سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد: ‌در سال گذشته 799 نفر در کشور بر اثر اصابت سلاح سرد جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با سال قبل از آن که تعداد فوتی‌های سلاح سرد در کشور، 876 نفر بود، 8.8 درصد کاهش یافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس،روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور، اعلام کرد: در سال گذشته 627 مرد و 172 زن بر اثر اصابت سلاح سرد جان باختند این در حالی است که.....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم خرداد ۱۳۹۲ساعت 17:31  توسط محمد رضائیان  | 

كلاهبرداران به روش جديد استفاده از دستگاههاي خودپرداز بانكها اين بار حساب يكي از پزشكان معروف وبا اخلاق شاهرودي را خالي كردند.

هفته گذشته شخصي با مطب اين پزشك تماس گرفته وخود را يكي از كاركنان شركت نفت عسلويه معرفي كرده وبا دادن اطلاعات كامل پزشكي در رشته اين پزشك، از وي مي خواهد جهت دريافت پيش پرداخت قرارداد همان زمان به يك عابر بانك مراجعه نمايد. ضمن اينكه به وي يادآور مي شود كه نماينده شركت دوروز ديگر جهت تحويل قرارداد به مطب وي مراجعه خواهد كرد.

اين پزشك به عابر بانك مراجعه وبه شيوه درخواستي تلفن كننده عمل وبه مطب خود باز مي گردد.اما ساعتي بعد وبا مراجعه اينترنتي به حساب خود متوجه مي شود كه 90 ميليون ريال.....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 10:19  توسط محمد رضائیان  | 

صاحبخانه‌اي در منطقه سياه سنگ بومهن يك سال قبل باشنيدن صداي ناله‌هاي مردي در كنار ديوار خانه‌اش با رساندن خود به محل اين مرد را در حالي كه با ضربات چاقو مجروح شده بود به بيمارستان رسانده و موضوع را به پليس گزارش كرده بود. با شكايت يكي از بستگان اين مرد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسراي ناحيه 27 تهران، رديابي اين دزدان در دستور كار اداره پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت. ‏

کارآگاهان با اطلاع از برداشت پول از حساب مالباخته توانستند در تصاوير دوربين‌هاي مداربسته بانك تصوير يكي از مجرمان سابقه‌دار به نام بابك را شناسايي كنند. در بررسي سوابق بابك معلوم شدكه او سابقه «نزاع و درگيري»، «سرقت»، «آدم‌ربايي»، «جعل» و «حمل و نگهداري موادمخدر» دارد و فروردين پارسال با گرفتن مرخصي 20 روزه از زندان مرتكب سرقت از شاكي شده بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 10:21  توسط محمد رضائیان  | 

مرکز زلزله شناسی آمریکا: زلزله ای بزرگ در راه است که ممکن است موجب سونامی بزرگ شود

مرکز زمین شناسی آمریکا از احتمال وقوع یک زلزله به بزرگی 10 ریشتر در منطقه خاورمیانه و خلیج فارس خبر داد.

به گزارش دیساپ به نقل از ایلنا، به نقل از روزنامه الوطن آمریکا، مرکز زمین شناسی آمریکا از پیش بینی وقوع زلزله‌ای بسیار بزرگ در منطقه خاورمیانه بین 25 تا 30 آوریل (5 تا 10 اردیبهشت) خبر داد.

بر اساس گزارش این مرکز گسل بزرگی در عمق 20 کیلومتری زمین از جنوب شرق ایران به سمت کشورهای خلیج فارس به حرکت درآمده و گسل دیگری از سمت شرق ایران به سمت.....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 12:22  توسط محمد رضائیان  | 

یک پسر ۱۹ ساله به دست یک پسر۱۵ ساله کشته شد.

حمل سلاح سرد بازهم حادثه آفرید ودر شاهرود جوانی ۱۹ ساله با چاقو پسری ۱۵ ساله مورد حمله قرار گرفت وجان خودرا ازدست داد. قصد من از درج این خبر این است تا یادآور شوم که برای قاتل ومقتول شدن نیاز به هیچ برنامه خاصی نیست وکافی است که چاقویی در جیبی قرار بگیرد ویک درگیری ساده به پشتوانه همان سلاح سرد شکل بگیرد وحادثه اتفاق بیفتد تا به این شکل دونفر زندگی خودرا تباه کنند.

جوانانی که بدون هیچ فکری چاقو حمل می کنند وبه راحتی درگیر می شوند باید بدانند که خواسته یا ناخواسته روزی به خاطر غرور جوانی وخودنمایی از این سلاح استفاده خواهند کرد واین همان روزی است که زندگی شان دچار تغییری اساسی می شود وکانون گرم خانواده اشان را ترک خواهند کرد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 22:1  توسط محمد رضائیان  | 

امروز  كمي بعد از ساعت 11 صبح در خيابان امام ومقابل سازمان انتقال خون سابق شاهد تصادف وحشتناكي بودم. موتورسيكلتي كه جواني راكب آن بود با سرعت بسيار زيادي در حال حركت بود كه خودرو پژويي هنگام دور زدن راه وي را سد كرد. شدت تصادف به حدي بود كه كاپوت پژو كنده شده وبه كناري پرت شد وجوان موتور سوار نيز كه از موتورش فقط آهن پاره اي باقي مانده بود پس از كشيده شدن برروي زمين داخل باغچه كنار خيابان افتاد وپس از برخورد با درخت متوقف شد.

آنچه كه مشخص مي شد اين بود كه پاي چپ وي خرد شده وخون ريزي داخلي پيدا كرده بود. با هر بازدم خون به شدت از دهانش  بيرون مي ريخت واز دماغ .....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۱ساعت 19:0  توسط محمد رضائیان  | 

صبح امروز خانمي در دومين زايمان خود 5قلو به دنيا آورد. به گفته يكي از پرسنل بيمارستان فاطميه شاهرود اين خانم كه در زايمان قبلي خود صاحب دو پسر دوقلو شده بود صبح امروز صاحب 5 فرزند ديگر شد كه 4پسر ويك دختر مي باشند.

لازم به ذكر است سن دوقلوهاي قبلي اين خانواده در حال حاضر حدود يك سال ونيم مي باشد

وضعيت جسمي مادر و5فرزندش رضايت بخش اعلام شده است.منتظر خبرهاي تكميلي باشيد.

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم اسفند ۱۳۹۱ساعت 19:56  توسط محمد رضائیان  | 

ساعت حدود21/30 شب 91/11/17 ناگهان صداي فرياد زني در خيابان شهدا ساكنين محل را شتابزده به بيرون از منزل مي كشاند. مرد جواني چشمانش را با شدت فشار مي دهد وناله مي كند وزن طلب كمك.

مشخص مي شود به چشمش اسپره فلفل پاشيده اند. همسايه ها مي دانند ويا نمي دانند ولي كارتن آتش مي زنند وجلوي چشمش مي گيرند تا كمكش كند اما فايده اي ندارد وهر لحظه حال وي بدتر مي شود وصداي فرياد زن گاه گاهي بلند مي شود. اورا.....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۱ساعت 11:55  توسط محمد رضائیان  | 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود از پایان عملیات امداد و نجات در حادثه انفجار در یکی از کارگاه های شرکت پیمانکار حمل مواد اولیه کارخانه سیمان شاهرود خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه سه نفر کشته شدند.

سید محمد حسینی افزود: حوالی ساعت 17 روز یکشنبه بر اثر انفجار در یکی از کارگاه های شرکت پیمانکار حمل مواد اولیه از معدن آهک به کارخانه سیمان شاهرود که در کنار این کارخانه قرار دارد دو نفر در دم جان باختند و یک نفر دیگر نیز بر اثر شدت جراحات در بیمارستان امام حسین (ع) این شهرستان جان خود را از دست داد.

وی اسامی کشته شدگان این حادثه را حسین....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دهم دی ۱۳۹۱ساعت 23:41  توسط محمد رضائیان  | 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شاهرود گفت : انفجار در حاشیه کارخانه سیمان شاهرود سه کشته برجا گذاشت.

ˈسیدمحمد حسینی ˈیکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بر اثر حادثه انفجار در یکی از کمپ های کارگاه های متعلق به پیمانکار حمل مواد اولیه و آهک کارخانه سیمان شاهرود ،سه نفر کشته شدند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه در حاشیه کارخانه سیمان و در فاصله ۵۰۰ تا۷۰۰متری این کارخانه اتفاق افتاده است ،گفت : در این حادثه که بیشتر همراه با تخریب بود، هیچگونه......


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دهم دی ۱۳۹۱ساعت 23:18  توسط محمد رضائیان  | 

ساعت حدود 11صبح امروز حادثه تلخي در حوالي بانك سپه مركزي روي داد كه ضرورت نظارت بر ساختمانهاي فرسوده وبلند مرتبه را يادآور مي شود.

درساعت ياد شده خانم ا- خ كه بيش از 30 سال سن داشت به هنگام عبور از پياده رو از ناحيه سر مورد اصابت سنگي قرار گرفت كه از ساختمان چند طبقه كنده شده وبه پائين سقوط كرده است. پس از اين حادثه مامورين اورژانس بيش از 30تماس تلفني دريافت كرده و درزماني حدود 4 دقيقه اي خودرا به محل حادثه مي رسانند ومصدوم را كه به شدت مجروح شده بود به بيمارستان امام حسين(ع) انتقال مي دهند. حال وي در حال حاضر رضايت بخش نمي باشد.

به هر حال ما اميدواريم حال اين شهروند به زودي خوب شود وبه جمع خانواده خود بپيوندد ولي اين حادثه نشان مي دهد كه ساختمانهاي قديمي آن هم در مكانهاي پرتردد بايد مورد بازرسي دقيق قرار گيرد تا خدايي ناكرده جان يك انسان فداي بي توجهي مالكين ومسئولين ذيربط نگردد.


+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم آذر ۱۳۹۱ساعت 12:49  توسط محمد رضائیان  | 

در یک عمل جراحی در بیمارستان خاتم الانبیاء دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود یک تومور هفت کیلوگرمی با موفقيت از بدن یک بیمار خارج شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی شاهرود با تلاش یکی از پزشکان بیمارستان خاتم الانبیاء این تومور بزرگ از بدن یک زن بیمار 69 ساله خارج شد.

این مورد کم نظیر که یک تومور تخمدان به شکل کیست خاکستری رنگ ،به قطر24 سانتیمتر وحاوی مایع زوائد پاپیلاری متعدد ریز درجداره آن بود،باتلاش کادر پزشکی این بیمارستان در عملی دو ساعته با موفقیت از بدن بیمار بیرون آمد.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم آذر ۱۳۹۱ساعت 12:19  توسط محمد رضائیان  | 

مطالب قدیمی‌تر